Reklamı Geç
YAZICIOĞLU İNŞAAT
ÇERKEZOĞLU KAFE
GOOGLE DİKEY REKLAM
OPTİMED SAĞ REKLAM

KAPAKLI’YA DEĞER KATACAK PROJENİN İMZALARI ATILDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KAPAKLI’YA DEĞER KATACAK PROJENİN İMZALARI ATILDI
Kapaklı’nın eko turizmde markası olan İkiz Göller Mesire Alanı’nın çehresini değiştirerek ilçeye ve bölgeye değer katacak İkiz Göller Mesire Yeri Lüks Bungalov Evler(Tiny House) Projesi’nin ihale sözleşmesi imzalandı.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ve CY Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halit Arabacı arasında imzalanan sözleşme ile İkiz Göller Mesire Alanı’na doğa dostu bungalov(Tiny House) evlerin de olduğu çok amaçlı bir konsept kazandırılacak.

“TÜRKİYE’DEKİ ÖRNEK PROJELERDEN BİRİSİ OLACAK”

İkiz Göller Mesire Yeri Lüks Bungalov Evler (Tiny House Projesi) Projesi’nin ihale sözleşmesi imza töreninde bir açıklama yapan CY Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halit Arabacı, “İkiz Göller için düşünmüş olduğumuz proje Türkiye’deki örnek projelerden birisi olacak. Pandemiden dolayı otel kompleksi farklılaşıyor. Tek başına tatiller daha önem kazandı. İkiz Göller’de yapacağımız projeyle insanların hem doğal alanda tatil yapmalarını sağlayacağız, hem mesire alanı oluşturacağız hem de spor alanları yapacağız. Termal su da gelirse kaplıca turizmine de kapı açmış olacağız. Kısa bir zaman sonunda Türkiye’nin gözbebeği bir yer olacak. Karavan turizmi dünyada oldukça yaygın. Amacımız yurtdışından karavanla seyahat ederek ülkemize gelen turistlerin ilk durağının burasının olması. Doğa dostu güzel projeyi kazandıracağız.” dedi.

“TRAKYA’DA BİR İLK OLACAK”

CY Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halit Arabacı’ya teşekkür ederek konuşmasına başlayan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Kapaklı Belediyesi olarak birlikte bir ilke daha imza attık. Güzide mesire alanlarımızdan birisi olan İkiz Göller’de bir projeyi hayata geçirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sözleşmesini yaptığımız bu alanda çok amaçlı bir konsepti ilçemize kazandıracağız. İnşallah ilerleyen günlerde ulusal medyada da gündem olacak bir proje olacak. Trakya’da bir ilk olacak. Çok şık bungalov evleriyle(Tiny House) beraber film platosunu hayata geçirmek istiyoruz. Sanayi kuruluşlarının yoğun olduğu ilçemizde ailelerimizin çocuklarıyla beraber zaman geçireceği, fonksiyonel etkinliklerin yapılabileceği tesisi ilçemize, bölgemize ve ülkemize kazandırmanın mutluluğunu yaşayacağız.” dedi.

"HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Projeyle İkiz Göller’in doğal güzelliğiyle cazibe merkezi haline geleceğini belirten Başkan Çetin, “Termal su ile beraber de bu bölge taçlanacak. Bu konuda da MTA ile yaptığımız çalışmalar gayet olumlu gidiyor. 1 ay sonra istediğimiz verileri alacağımızı düşünüyorum. Hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
VALİ AZİZ YILDIRIM KORONAVİRÜS AŞISI OLDUÖnceki Haber

VALİ AZİZ YILDIRIM KORONAVİRÜS AŞISI OLD...

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ’NDEN İSTİKLAL MARŞI OKUMA YARIŞMASISonraki Haber

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ’NDEN İSTİKLAL MA...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!