MÜHENDİS
SAĞ REKLAM

MANDALI: “BİZİM SUÇUMUZ YOK, BİZE İFTİRA ATILDI”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MANDALI: “BİZİM SUÇUMUZ YOK, BİZE İFTİRA ATILDI”
Kapaklı Belediyesi eski Başkanı İrfan Mandalı; “Burada bizim bir suçumuz yok. Burada olan şey üzerimize atılan kirlemeler. Bizi bitirme çabaları. Ama biz çınar ağacı gibi 1986 yılından beri bitmiyoruz. O kadar budamaya çalıştılar, fetöcüler 2009 yılında bizi budamaya çalıştı yine başaramadılar. Şu anda 2020 yılı yine devam ediyorlar. Ama bunlar çeşitli unsurlar doğrultusunda iftira atsalar da bizi yine bitiremezler” dedi.

Kapaklı Belediyesi eski Başkanı İrfan Mandalı, çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Mandalı, adliye çıkışı sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, kendisine iftira atıldığını belirtti.

“BİZİ BİTİRMEYE ÇALIŞIYORLAR”

Mandalı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Zaman zaman kumpaslar oluyor. Eğer iş adamıysanız veya siyasette revaçtaysanız sizi birileri rahat bırakmıyor. Ama tabi buna bireysel menfaatte diyebilirsiniz ya da diğer konuyu söyleyebilirsiniz ama ben şöyle söyleyeyim, iftira, tamamı ile üzerime atılan suçlar iftira. Hiçbir şey ile alakası yok. Yani aslı olmayan şeylerle ilgili iftira aldığımı söylüyorum başka da söyleyecek bir şeyim yok.  Ben buraya gelen başta ilçe başkanımız, meclis üyelerimiz ve aile eşrafımız hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Burada bizim bir suçumuz yok. Burada olan şey üzerimize atılan kirlemeler. Bizi bitirme çabaları. Ama biz çınar ağacı gibi 1986 yılından beri bitmiyoruz. O kadar budamaya çalıştılar, fetöcüler 2009 yılında bizi budamaya çalıştı yine başaramadılar. Şu anda 2020 yılı yine devam ediyorlar. Ama bunlar çeşitli unsurlar doğrultusunda iftira atsalar da bizi yine bitiremezler. Biz tabi başta vatandaşlarımıza, arkamızdaki arkadaşlarımıza bütün herkese ayrı ayrı teşekkür ederkende, kolluk kuvveti arkadaşlarımız da bize gereken özeni gösterdiler. Savcı bey de bizim buradaki olayın atılı bir iftira suçu olduğunu tespit etti. Zaten kendisi de gizlilik kararı oluşturdu. Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar” dedi. Adliye çıkışında Mandalı’yı CHP Kapaklı İlçe Başkanı Erdinç Yılmaz’ın yanı sıra Belediye meclis üyeleri, yakınları ve ailesi alkışlarla karşıladı.

 

MÜHENDİS

 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
MANDALI SERBEST BIRAKILDIÖnceki Haber

MANDALI SERBEST BIRAKILDI

ÇETİNTAŞ: “BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”Sonraki Haber

ÇETİNTAŞ: “BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!