Reklamı Geç
DİVAN DÜĞÜN SARAYI
ÇERKEZOĞLU KAFE

"ÖLÜ'N BİZİ AYIRANA DEK" KAPAKLI’DA SAHNELENDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
"ÖLÜ'N BİZİ AYIRANA DEK" KAPAKLI’DA SAHNELENDİ
"Ölü'n Bizi Ayırana Dek" adlı tiyatro oyunu Kapaklı’da sanatseverlerle buluştu. Ünlü oyuncular Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu’nun rol aldığı oyun büyük beğeni topladı.
amatist lavanta

Kapaklı Belediyesi tarafından Kapaklı’nın kültür ve sanat hayatını zenginleştiren etkinlikler devam ediyor. Ebru Cündübeyoğlu'nun canlandırdığı "Cansu" ile Hakan Yılmaz'ın hayat verdiği "Serdar" adlı çiftin evlerindeki salonlarında buldukları cesedin ardından yaşadıklarını konu eden iki perdelik oyun sanatseverler tarafından beğeniyle izlendi.

TİYATROSEVERLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Murat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkan ve Ebru Cündübeyoğlu'nun kaleme aldığı, Hakan Yılmaz’ın yönettiği "Ölü'n Bizi Ayırana Dek" adlı tiyatro Kapaklı Atatürk Kültür Merkezi'nde sahnelendi. Kapaklılı sanatseverlerin büyük ilgi gösterdikleri oyunu izleyenler arasında Kapaklı Kaymakamı Bayram Sağır, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, belediye başkan yardımcıları da vardı.

BAŞKAN ÇETİN OYUNCULARA ÇİÇEK TAKDİM ETTİ

Bol alkışlar eşliğinde sona eren oyun sonrasında Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, oyunculara çiçek takdim ederek, “Keyifle izlediğimiz, güldüğümüz bir oyun oldu. Kentimizde kültür sanat etkinliklerinin sayısını artırmak için çalışıyoruz. İlerleyen süreçte farklı etkinlikleri hayata geçireceğiz. Emeklerinizden dolayı sizler kıymetli oyuncularımıza ve katılım gösteren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

OYUNUN KONUSU

Cansu ve Serdar, evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenlenen kutlama partisine katılan ikili, sabah aynı yatakta uyanır. Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar'ı bekleyen asıl sürpriz, salondaki kanepede bulunan cesettir. Ne yapacağını bilemeyen çift, bir yandan 'Hangimiz katil' sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacak.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YENİ SOSYAL TESİSLER HALKIN HİZMETİNDEÖnceki Haber

YENİ SOSYAL TESİSLER HALKIN HİZMETİNDE

ATAÇAY; “DOLANDIRICILARA DİKKAT”Sonraki Haber

ATAÇAY; “DOLANDIRICILARA DİKKAT”

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!