Reklamı Geç
Kamil Çetintaş

OPTİMED’DEN İNGİLTERE HAMLESİ!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
OPTİMED’DEN İNGİLTERE HAMLESİ!
Optimed Sağlık Grubu’nun 15 yıl önce temellerini attığı, her geçen gün üzerine koyarak ilerlediği ve “kaliteli sağlık hizmeti” anlayışını da yanına alarak çıktığı yolculuğun duraklarından biri de İngiltere oldu.

2007 yılında Çerkezköy’de faaliyete geçirdiği hastanesi, 2011 yılında Çorlu’da hasta kabul etmeye başladığı cerrahi tıp merkezi ve geçtiğimiz yılın sonunda hizmet vermeye başlayan Özel Optimed International Çorlu Hastanesi ile sağlık sektöründe adından söz ettiren Optimed Sağlık Grubu, 20 Eylül 2022’de Holiday Inn London Bloomsbury’de gerçekleşen The Future X Events & Fuarcılık ve GUSİB tarafından organize edilen “Trust London Talks Birleşik Krallık ve Türkiye Medikal Turizm Buluşması’na katılım sağladı. Sağlık turizminde aktif bir rol oynayan Optimed Sağlık Grubu’nun yanı sıra fuara Türkiye’den farklı sağlık kuruluşları da katılım gösterdi. Global sağlık hizmetlerinde en çok tercih edilen ilk 10 ülke arasına giren Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa arasındaki konumu ile birlikte merkez bir coğrafyada yer alması, deneyimli sağlık personeli, yüksek kaliteli servisi ve uygun maliyetleri ile sağlık hizmeti almak isteyen İngilizlerin dikkatini çekiyor. Sağlık turizmi için Avrupa’da en çok tercih edilen ülkenin Türkiye olduğunu söyleyen The Health Store Turkey kurucusu Nihal Terzi de, “İngiltere ve İrlanda tarafından sağlık turizmi için en çok tercih edilen ülke bizim ülkemiz’’ dedi.

Fuarda söz alan Optimed Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. İlkay Kırkaç Optimed Sağlık Grubu’nun sağlık turizmine multidisipliner bir anlayışla yaklaştığından, uzman hekimleriyle birlikte tam donanımlı hastanelerinde gerçekleşen operasyonlardan, tedavi süreçleri tamamlanan hastalarının deneyimlerinden ve buna yönelik geliştirici fikirlerinden bahsetti.

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“YERALTI SU KAYNAKLARIMIZIN KORUNMASI İÇİN BU YATIRIMLAR ŞART”Önceki Haber

“YERALTI SU KAYNAKLARIMIZIN KORUNMASI İÇ...

TİCARET BAKANI MUŞ’TAN AHMET ÇETİN’E BAŞARILAR DİLEĞİSonraki Haber

TİCARET BAKANI MUŞ’TAN AHMET ÇETİN’E BAŞ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!