Reklamı Geç
YAZICIOĞLU İNŞAAT
ÇERKEZOĞLU KAFE
GOOGLE DİKEY REKLAM
OPTİMED SAĞ REKLAM
TUANA GELİNLİK

THK ÇERKEZKÖY’DE 33 BİN LİRALIK KURBAN DERİSİ TOPLADI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
THK ÇERKEZKÖY’DE 33 BİN LİRALIK KURBAN DERİSİ TOPLADI
Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Durmuş; “İki gün boyunca toplam 10 personel ile çalışmalarımızı sürdürdük. Toplam 285 sığır derisini 106 TL’den, bin 257 koyun derisini 1 lira 75 kuruş, 154 keçi derisini ise 6 TL’den tüccara sattık. Sığır derisinden 30 bin 210 TL, koyun derisinden 2 bin 119 lira 75 kuruş, keçi derisinden ise 924 TL olmak üzere toplam 33 bin 333 lira 75 kuruş gelir elde ettik” dedi.
DENGE AKADEMİ REKLAM

Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Durmuş, basın açıklamasında bulundu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Her yıl olduğu gibi bu yılda kurban derisi toplama çalışmalarını sürdürdüklerini açıklayan Durmuş; “Merkez üstümüz Pınarça Kurban Satış ve Kesim Yeri oldu. Geçen yıl tekrarladığımız gibi sağ olsunlar her türlü personel ve araç takviyesinde bulunan Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay’a, Kapaklı Belediye Başkanımız Mustafa Çetin’e çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar bu kutsal yolda bizleri yalnız bırakmadılar. Kurban bayramı dört gün olmasına rağmen pandeminin devam etmesi nedeniyle bu yıl kurbanları ilk iki gün topladık. Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şubesinin kurucu üyelerinden bu güne kadar görev yapmış herkesi minnet ve saygıyla anıyorum. Onursal Başkanımız Mustafa Zümbül geçtiğimiz yıl geçirmiş olduğu rahatsızlıktan ötürü tedavisi devam ediyorum. İki ay öncede Sadık ağabeyimiz kalp ameliyatı oldu. Her iki başkanımıza acil şifalar diliyorum ve kendilerine çok teşekkür ediyorum. Onların fikirleri ve tecrübelerinden yararlanarak bu yola çıktık. Bu çalışma ortamını da bu şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca THK Çerkezköy Şube Sekreteri Rabia Ersoy’a da emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

33 BİN TL GELİR ELDE EDİLDİ

Durmuş, “İki gün boyunca toplam 10 personel ile çalışmalarımızı sürdürdük. Toplam 285 sığır derisini 106 TL’den, bin 257 koyun derisini 1 lira 75 kuruş, 154 keçi derisini ise 6 TL’den tüccara sattık. Sığır derisinden 30 bin 210 TL, koyun derisinden 2 bin 119 lira 75 kuruş, keçi derisinden ise 924 TL olmak üzere toplam 33 bin 333 lira 75 kuruş gelir elde ettik. Ben buradan Çerkezköy ve Kapaklı’daki yöre halkımıza, besi sahiplerine ve bağışta bulanan ve bulunmayan tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA ŞENCAN ATANDIÖnceki Haber

KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA ŞENCAN ATANDI

ÇAK, AFAD EĞİTİMLERİNDESonraki Haber

ÇAK, AFAD EĞİTİMLERİNDE

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!