MÜHENDİS
SAĞ REKLAM

TURHAN, “ÖRNEK BİR DERNEK OLMAK İSTİYORUZ”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TURHAN, “ÖRNEK BİR DERNEK OLMAK İSTİYORUZ”
Kapaklı Emlakçılar Derneği Başkan Adayı İlhan Turhan, düzenlediği kahvaltı programında bölgedeki emlakçılarla bir araya geldi. Programda konuşan Turhan, ‘’Her bölgeye örnek bir dernek olmak istiyoruz.’’ dedi.

Kapaklı Emlakçılar Derneği’nde başkan adaylarından İlhan Turhan, bölgedeki emlakçılar için bir kahvaltı programı düzenledi.

“EMLAKÇILAR HER ZAMAN KAPAKLI’DA BİRLİK OLMALI”

Programda ilk olarak Kapaklı Emlakçılar Derneği Kurucu Başkanı Hüseyin Akın söz aldı. Konuşmasında dernek üye sayısının azlığına dikkat çeken Akın, ‘’Haftaya Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz kongre öncesi bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Bu birlik ve beraberliği gördükten sonra gerçekten çok mutlu oldum. Biz diyoruz ki; emlakçılar her zaman Kapaklı’da birlik olmalı, beraber olmalı. Çünkü emlakçılığı kimse ikinci sınıf bir meslek gibi göremez. Emlakçılar insanların geleceğidir, sigortasıdır. Şuanda salonda 200-300 meslektaşımız var ama derneğimizde 60-70 üyemiz mevcut. Bugünden sonra geçmişe bakmayarak herkesin en azından üye olmasını istirham ediyorum. Emlakçılar olarak bir arada olmamız gerektiğini düşünüyorum.’’ dedi.

‘’BÖLGEYE ÖRNEK BİR DERNEK OLMAK İSTİYORUZ’’

Ardından söz alan Kapaklı Emlakçılar Derneği Başkan Adayı İlhan Turhan, “Yaklaşık 2008’den beri Kapaklı’da emlak sektörüne hizmet vermekteyim. Buradaki eksiklerimizi hepimiz görüyoruz. En basit örneğimiz de ilçemizde 400’ün üzerinde emlakçı arkadaşımızın olması fakat derneğe kayıtlı 68 üyemiz mevcut. Bu bizim için üzücü bir durum. 2013’te kurulan derneğimizin 7. Yılını doldurmuş bulunuyoruz. Biz isterdik ki buradaki tüm meslektaşlarımızın bir söz hakkı olsun. Allah izin verirse biz seçimleri aldığımızda ilk olarak bunu değiştirmek istiyoruz. İnşallah tüm siyasi partilerimiz, meslektaşlarımız ve ilçenin önde gelenlerini bir yemekte toplayıp diğer sorunlarımızı da gidereceğiz. Akabinde yönetim olarak derneğimize bir lokal kazandırmak istiyoruz. Her bölgeye örnek bir dernek olmak istiyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

‘’SORUNLARI ORTADAN KALDIRACAĞIZ’’

Emlakçıların sorunlarına çözüm bulmak için aday olduklarını dile getiren İlhan Turhan, ‘’Bizler burada 81 ilden gelen yatırımcılara hitap ediyoruz. Emlakçılık demek herkesin geleceği demek ve herkese gelecek vaad ediyoruz. İkinci sınıf bir esnaf değiliz. Bugün kamu alanlarında, tapu dairelerinde, kaymakamlık binalarında işleriniz gecikiyorsa bunları çözmek için uğraşacağız. Biliyoruz ki herkesin farklı yerlerden gelen müşterileri var ve vakit kaybetmek istemiyorlar. Geciken işler bazen caymalara sebep oluyor. İnşallah bunları ortadan kaldırmak için çalışmalar yapacağız. Ben şimdiden, gerçekleşecek olan kongrede hakkımızda hayırlar olmasını diliyorum sizlere de buraya katıldığınız için teşekkür ediyorum.’’ diyerek konuşmasını noktaladı

MÜHENDİS

 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ATASEVER’DEN BİNA YÖNETİCİLİĞİ HAKKINDA BİLGİLERÖnceki Haber

ATASEVER’DEN BİNA YÖNETİCİLİĞİ HAKKINDA...

DEMİRBAŞ: HER TÜRLÜ İMKANI ÖĞRENCİLERİMİZE SUNUYORUZSonraki Haber

DEMİRBAŞ: HER TÜRLÜ İMKANI ÖĞRENCİLERİMİ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!