Reklamı Geç
YAZICIOĞLU İNŞAAT

UCİM TEKİRDAĞ EKİBİNDEN BAŞKAN AKAY’A ZİYARET

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
UCİM TEKİRDAĞ EKİBİNDEN BAŞKAN AKAY’A ZİYARET
UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği Tekirdağ Koordine ekibi Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti.
DENGE AKADEMİ REKLAM

"60 BİNDEN FAZLA GÖNÜLLÜ İLE FAALİYET GÖSTERİYORUZ"

UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği Tekirdağ Koordine ekibinden Rana Ilgın Gündüz, Aslı Gündüz, Seda Atakay ve Elif Ülkü Yılmaz, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti. Dernek hakkında Başkanımız Vahap Akay’a bilgi veren dernek üyeleri, “Merkezi Mersin’de bulunan sivil toplum kuruluşumuz UCİM, Türkiye’de 59 ilde, 60 binden fazla gönüllü ile faaliyet gösteriyor. Cinsel ihmal ve istismara maruz kalan çocuklarımızı, gönüllü avukatlarımız ile mahkemelerde temsil ediyor, çocuklara ve ailelerine rehabilitasyon desteği sağlıyoruz.

"ÇOCUK İSTİSMARINI ÖNLEMEYE YÖNELİK EĞİTİMLER DÜZENLİYORUZ"

Bunların yanı sıra, çocuk istismarı ile mücadele konusunda çeşitli projeler ve eğitimlerle ihmal ve istismarı önlemeye yönelik eğitimler düzenliyoruz. Yakın zamanda yapılanmaya başlamış olan UCİM Tekirdağ, bizlere destek olmak isteyecek ve bizimle birlikte yürüyecek gönüllülerini arıyor” ifadelerini kullandı.

BAŞARILAR DİLEDİ

UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği Tekirdağ Koordine ekibi, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile karşılıklı iş birliği ile yapabilecekleri projeler hakkında istişarede bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak, çocuk ihmal ve istismar konularında el ele vererek geleceğe umut olacak çalışmalara biz de katkı sağlamak isteriz” dedi. Başkanımız Akay, UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği Tekirdağ Koordine ekibine çalışmalarında başarılar diledi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÇEVRE VE SIFIR ATIK EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYORÖnceki Haber

ÇEVRE VE SIFIR ATIK EĞİTİMLERİ DEVAM EDİ...

ÇETİNTAŞ; “BAŞKANLIK MAKAMI AĞLAMA MAKAMI DEĞİLDİR”Sonraki Haber

ÇETİNTAŞ; “BAŞKANLIK MAKAMI AĞLAMA MAKAM...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!