Reklamı Geç
AHMET YILDIZ
CÜNEYT YÜKSEL
Tekirdağ
21 Şubat, 2024, Çarşamba
 • DOLAR
  30.90
 • EURO
  33.39
 • ALTIN
  2010.3
 • BIST
  9254.06
 • BTC
  51638.45$

BİR KADIN İSTERSE…

01 Aralık 2022, Perşembe 18:32

Yıl 2014…

Çok hayal kurmasa da

Bir kadın kendi hikayesini yazmaya başladı…

Bu yolda, umut var, heyecan var, mutluluk var, kendini bulmak var. Belki de yeniden doğmak gibi bir şey.

KİMDİ BU KADIN?

Tabi ki ben. Küçük bir sermaye ile başlayan sonrası merakla büyüyen, çok şeker hamurlu, bolca kurabiyeli tatlı bir hikaye…

Her gün öğrenerek, bildiklerime yenilerini ekleyerek ilerlediğim yolda harika bir kadının ısrarlarıyla ,yapamam-edemem derken kendimi KENT KONSEYİ’NİN  düzenlediği yarışmada buldum.

Ah dün gibi….7 Haziran 2016…

Yarışma günü o kadar kalabalık, katılım o kadar çoktu ki iğne atsan yere düşmeyecekti. O günlerde Kent Konseyi Başkanı olan Sn. Serkan Karagöz kaç hayata dokunmuş oldu yapılan etkinliklerle. Güzel günlerdi. Bu sebeple Sn.  Serkan Karagöz’e teşekkürü bir borç bilirim.

Kent Konseyi’nin eski günlerdeki popülerliğini ve verimliliğini görememek hepimizi özellikle kadınlarımızı ziyadesiyle üzmekte. Bu satırlar vesilesi ile sesimiz duyulursa eğer, lütfen emek veren kadınlarımıza fırsat olun.

Yarışma sonrasında 1.liği kazandığım hikayem hız kesmeden devam etti. Sonra bir hayal daha gerçek oldu. Şirin bir pasta dükkanı ve şimdi kendi atölyemde devam eden tatlı hikayem. Her ufak başarıyla +1 ekleyerek devam ettiğim bu yolculukta yarışmaya katılmama vesile olan güzel insan Fatma İller’e, her zaman en büyük destekçim olan eşime, aileme ve her zaman en kötü anımda beni yalnız bırakmayan gerçek dostlarıma teşekkür ederim.

Hiç kimse, kendi el emeğinden daha hayırlı bir sey yememiştir.(Hz. Muhammed S.A.V) hadisinde belirtildiği üzere çok emek veriyoruz . Kendi emeğimiz ve alın terimizle yolumuza devam ediyoruz.

Ne kadar çok çalışırsan o kadar mutlu olursun derler. Bazen olumsuzluklar olsa da çalışarak, çok çalışarak mutluluk katıyoruz. Yaş kemale ermeden daha öğrenecek çok şey var diyelim öyleyse…..

TATLI YORGUNLUKLAR İÇİNDE MUTLU HAYATIMIZA ÇOK ŞÜKÜR…

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Facebook Yorum