Reklamı Geç
çetintaş ticaret
Tekirdağ
23 Haziran, 2024, Pazar
 • DOLAR
  31.98
 • EURO
  34.67
 • ALTIN
  2225.8
 • BIST
  9111.5
 • BTC
  65855.908$

ASIL TEHLİKE VİRÜS MÜ YOKSA BİZ Mİ?

29 Nisan 2020, Çarşamba 10:47

Öncelikle şu konuya bir açıklık getirelim, Covid-19 denilen virüs tüm dünya için bir tehlike halinde ilerlemeye devam ediyor ve hepimizin geleceği belirsiz. Kimileri bu virüsün bir laboratuvar ortamında oluşturulduğunu düşünüyor, kimileri ise yarasadan. Bunlar bana göre önemsiz, asıl konu şu ki insanların dikkatsizliği.

Devletimiz tarafından birkaç gün öncesinden sokağa çıkma yasağının olacağı duyuruluyor ve önümüzde birkaç gün süre olmasına rağmen insanlar işlerini son güne bırakıyor.

Bu durumda da marketler çok kalabalık oluyor ve ertesi gün vaka sayısı artış gösteriyor. Tam indi derken tekrar sokağa çıkma yasağı duyuruluyor ve insanlar bu olaydan ders çıkarmayıp yine ihtiyaçlarını almayı son güne bırakıyor ve ertesi gün yine vaka sayısı artış gösteriyor.

Covid-19 denilen virüs Türkiye için 1 ay içerisinde bitecek gibi duruyor. Lakin bana göre insanlar bir kaç hafta daha beklemek yerine sokağa doluşacaklar ve bu virüs tekrardan belirecek. Peki şimdi soruyorum, asıl tehlike virüs mü, yoksa biz miyiz?

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Facebook Yorum