Reklamı Geç
YAZICIOĞLU İNŞAAT
ÇERKEZOĞLU KAFE
GOOGLE DİKEY REKLAM
OPTİMED SAĞ REKLAM
İsmail İNAN

İsmail İNAN

Mail: [email protected]

SAHİP ÇIKALIM!

Kırklarelispor. Trakya’mızın uzun zamandır gururu. Bakıldığı zaman ne sanayisi ne turizmi ile kalkınmayan bir ilimiz hatta ve hatta büyükşehir statüsünde dahi değil.

***

Yıllardır profesyonel liglerde boy gösteriyor. Hani deriz ya hep adamlar bu işi yapıyor, işte o adamlar Kırklarelispor’da bu işi yapıyor. Kıt kanat sınırlı kaynaklarla bir şekilde çarkı çeviriyorlar. Tabi başlarına Volkan Can gibi bir başkan, güzel bir insan gelmiş, amatörden almış bugünlere getirmiş takımı. Sadece Kırklareli halkı değil tüm Trakya halkı ne kadar teşekkür etse azdır.

***

Seslerini Türkiye Kupası’nda yeterince duyurdular, gurur duyduk, övündük. Geçen sezon kupada, son 8 takım arasına kaldılar. Evet 2.lig takımı son 8 takım arasına kaldı. Büyük başarı değil, çok büyük başarı. Hele ki Fenerbahçe gibi bir camiayı Kırklareli’de ağırlıyorsan, saygıyı ve tebriği sonuna kadar hak ediyorsun. Yine aynı Kırklareli bu sezon Volkan başkanın da dediği gibi ‘Bu rüya bitmesin istiyorum’ diyordu ve öyle de oldu. Rakipleri bir bir geçmeye başladılar. Kırklareli rüyaya devam ediyor.

***

Kupada bugün süper lig temsilcisi Türkiye’nin köklü kulüplerinden İzmir’de Göztepe’ye konuk oluyorlar. Bu rüya devam etmeli, bu peri masalı devam etmeli, bu başarılar kolay gelmiyor. Bölge halkını desteğe davet ediyorum. Bu zor günlerde hiçbir gelir kaynağı olmayan, Covid19 virüsü sebebiyle taraftardan dahi kazanç elde etmeyen, güzide ilimizin güzide takımına sahip çıkalım. Keşkelere yer vermemek için zaman bu zaman. Haydi Trakya destek zamanı…

Facebook Yorum

Yorum Yazın