Reklamı Geç
YAZICIOĞLU İNŞAAT
ÇERKEZOĞLU KAFE
GOOGLE DİKEY REKLAM
OPTİMED SAĞ REKLAM
İsmail İNAN

İsmail İNAN

Mail: [email protected]

ÇOK YAZIK

Eskişehirspor’un Rizespor ile oynadığı maçın sonunda Samudio’ya formasını vermek istemeyen Buğra Çağlıyan’ın bu hareketi spor camiasının tepkisini fazlasıyla çekti. Formayı vermek istemeyen Buğra’nın bu hareketinin sebebini takımın hocası İlhan Var açıkladı. Açıklamaz olsaydı keşke!

***

Kulüp yöneticileri hangi futbolcu formasını değiştirirse o futbolcuya 250 TL ceza kesileceğini söylemiş. Yazık değil çok yazık! Türk futbolunun mihenk taşlarından biri olan Eskişehirspor’un düştüğü ve geldiği duruma bakın. Yani kulübü bir çift forma verdirmeyecek duruma düşüren yönetim suçlu değil, 16-17 yaşındaki arma aşkıyla çocuk yaştaki futbolcu adayı suçlu öyle mi? Süper Lig’de senelerce başarıdan başarıya koşan futbolcu yetiştirip, 3 büyüklere veren Eskişehirspor bir çift formaya düşmüş

***

Yönetim bu kadar ince hesabı kendi harcamalarında yapıyor mu merak ediyorum? Aslında bu olay bugün Eskişehirspor’a yarın bir başka Anadolu kulübüne, örneklerin biteceğini hiç sanmıyorum. Sürekli olarak yönetim ve kulüp başkanı futbolun içinden gelmedikçe ve iş adamlarının spor camiasının içine girdikçe kaçınılmaz son utanç verici oluyor.

Facebook Yorum

Yorum Yazın