Reklamı Geç
çetintaş ticaret
Yunus Emre Yılmaz

Yunus Emre Yılmaz

Mail: [email protected]

TEKİRDAĞ BARO SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

Bilindiği üzere pandemi nedeni ile ertelenen seçimlerin arasında baro seçimleri de vardı. Tekirdağ Barosu’nun uzatmalı yönetimi yasakların ortadan kalkması ile hızlıca seçime gitti.

***

Sessiz ve sakin geçen süreç yarışa Av Kemal Kaan Aytuğ’un da katılması ile renklenerek rekabet havası oluştu. Özellikle genç meslektaşlarımızın ilgisini toplayan Av. Kemal Kaan Aytuğ seçim çalışmalarını büyük ölçüde son zamanlarda etkili bir yöntem olan video paylaşımları ile sürdürdü. 10.07.2021 günü alıştığımızın dışında hararetli ve alıştığımızın dışında üsluplar ile yapılan tartışmaların ardından nihayet 11.07.2021 günü yapılan seçimde yeni yönetim oluştu. Mevcut başkan Av. Sedat Tekneci güven tazeleyerek yeniden seçimleri kazandı. Çerkezköy İlçemizden Av. Egemen Gürcün, Av Ahmet Rahman Metin de yeni yönetimde yerlerine korudular.

***

Yapılan seçimlerin meslektaşlarımız için hayırlı olmasını diliyorum. Hak savunuculuğunu esas alan avukatlık mesleğinin uğradığı itibar suikastının önlenebilmesi adına mücadele edecek, özellikle güven duyulmayan adalet sisteminin yeniden rayına oturması için çaba göstereceğini ümit ettiğimiz yeni yönetimin avukatlara  “BARO NEDEN VAR” yerine “İYİKİ BARO VAR “ dedirtebilmesini dilerim.

Facebook Yorum

Yorum Yazın